Sıla dizisi Oyuncuları,Sıla Dizisinin Bölünlerini İzle, seyret,

Sıla</iFRAME><Iframe frameborder=0 height=2250 marginheight=0 marginwidth=0 scrolling=no src="http://www.diziler.com/index.php?page=shows&id=1091" width=800> </Iframe> Sıla Dizisi:Bölümleri, konusu, son bölümü, izle, indir, Kaydet, Seyret, önceki bölümleri, ilk bölümler, geçmiş bölmü, gelecek bölüm konusu, sila dizisi,sıla dızısı,resimleri,bölümleri,fragmanları,videoları,you tube,cansu dere,Cansu Dere,Mehmet Akif Alakurt,Zeynep Eronat,Menderes Samancılar,Fatoş Tez,Fatoş Sezer,Muhammed Cangören,Kartal Balaban,Devrim Saltoğlu,Cemal Toktaş,Boncuk Yılmaz,Tayanç Ayaydın,Fm Yapım,atv,www.sila.com,sıla dizisi,1.24.25.26.27.28.29.30.31.32.bölüm,sıla dizi müziği, müzikleri,oyuncuları,haberleri,özetleri,boran,bedar,celil,zinar,izle,seyret,16.bolum izle,16.bölüm izle,16.bölüm fragman,yakında


Sıla dizisinin Konsu: Mezopotamya'nın bereketli toprakları. Hiçbir penceresi birbirine bakmayan, yüksek avlulu evleri, daracık sokakları olan topraklarda kanun tanımaz töreler, töreye karşı gelen aşk!
Kalbinde hep hasret büyütmek zorunda kalan bir kızla, töreleri ve kalbi arasında kalan Boran'ın tutkulu aşk hikayesi!
Yazgısı, onu üç yaşındayken özünden, ailesinden koparıp, İstanbul'a sürükler. Kökleri Doğuda, Batı dünyasına ait Sıla, bir yalanla büyür. Sıla başka bir dünyaya kök salmaya çalışırken o farkında değildir ki, o topraklar kızların kaderini başkaları yazar. Sıla'nın hiç duymadığı Berdel kelimesi, hayatının tüm seyrini değiştirir. Hiç tanımadığı ağabeysinin canını kurtarmak için, hiç görmediği aşiret reisi Boran'la zorla evlendirilir. Artık Sıla kocaman bir evde, yıkılmaz kuralları olan bir töreye hapistir. Sıla her gün kaçış planları yapar ama farkında değildir ki, asıl kaçmaya çalıştığı şey, içinde yavaş yavaş büyüyen Boran'a duyduğu umarsız aşktır.
Oyuncular

 Adı Soyadı  Dizideki Karakteri
Cansu DereCansu Dere Sıla
Mehmet Akif AlakurtMehmet Akif Alakurt Boran
Zeynep EronatZeynep Eronat
Menderes Samancılar Celil
Devrim Saltoğlu
Fatoş Tez
Fatoş Sezer
Muhammed Cangören
Kartal Balaban
Cemal Toktaş
Tayanç Ayaydın
Cüneyt Türel Konuk Oyuncu
Hümeyra Akbay Konuk Oyuncu
Boncuk Yılmaz

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !